Návod na vkládání drabble

Obrázek uživatele sos

Tyto stránky byly vytvořeny přímo pro Duben Měsíc Drabble. Mají (minimálně) dvě velké výhody:

  • I velké množství drabble je v nich zobrazováno přehledně, protože komentáře jsou pod jednotlivými drabble srolovány.
  • Automaticky se vytváří seznam drabble podle fandomů tak, jak jsou do drabble zadávány.

Abychom mohli těchto výhod využívat, je nutné si zvyknout na některé drobné změny v zadávání drabble. Protože jste ale vesměs inteligentní a osvícení autoři, věříme, že to zvládnete levou zadní. Tak tedy:

1. Registrace - bohužel nebylo technicky možné propojit vaše registrace ze sosaci.net/test s touto podstránkou. Chcete-li být k poznání, registrujte se prosím pod uživatelským jménem, pod kterým vás známe a máme rádi. Klikněte v levém menu na "Vytvořit nový účet" a pokračujte podle instrukcí.

2. Vložení drabble - jste-li přihlášení, máte nyní v levém menu i odkaz "Přidat obsah". Pokud na něj kliknete, otevře se před vámi formulář “Vytvořit Drabble 2012”.
Nyní musíte:

  • Vyplnit název.
  • Vložit nebo napsat do hlavního okna drabble a řídit se přitom Pravidly - především dodržet téma a přesný počet sto slov. Můžete užívat běžných html značek pro formátování textu. Cítíte-li potřebu varování, autorského komentáře apod., vložte je do záhlaví drabble. Název, autorská poznámka, upozornění, varování a spol. se nepočítají do celkového počtu slov.
  • Do okénka Fandom uveďte název fandomu běžně užívaný v české komunitě. Díky tomu bude možné později vaše drabble vyhledat i podle fandomu. Při zadávání fandomu se prosím řiďte doporučeními z Jak zadávat fandom.
  • Zkontrolujte náhled.
  • Pokud je vše v pořádku, klikněte na tlačítko Uložit.
  • Těšte se na komentáře!
  • Svá vlastní drabble můžete kdykoli opravit, kliknete-li na tlačítko Upravit pod nadpisem.

Zásadní změnou oproti minulým ročníkům tedy je, že drabble se nikdy nepíší do komentářů. Komentáře slouží pro komentování :)

3. Velmi vám doporučujeme, abyste si ještě před začátkem DMD zkusili podle tohoto návodu vložit jedno či více zkušebních drabble do zkušebních témat, která jsou pro vás na této stránce přichystána. Vaše zkušební drabble samozřejmě nemusí obsahovat sto slov, stačí jedna věta :)

Komentáře

Obrázek uživatele Dangerous

Ošklivé heslo nechodí, chodí odkaz zpět na tuto stránku, kde si člověk heslo nastaví sám. :D Hnidopiším, že? Bohužel někteří lidé mají s podobnými nesrovnalostmi s technikou problém, tak raději upozorňuju.

Obrázek uživatele Danae

Díky za upozornění! Opravím!

-A A +A